Alev

Bahçelievler

Yaş
19
Boy
172
Kilo
60
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Buğday

Bahçelievler Travesti Alev

Selam tatlı beyler ben 21 yaşında genç ve çıtır Travesti Alev. Şimdiye kadar beni tercih eden hiçbir erkek pişman olmadı memnuniyet oranım %100 de diyebiliriz siz yeter ki bana ne istediklerinizi söyleyin sonrasını bana bırakın. Gerçekleştiremeyeceğim hiçbir şey yoktur bana güvenin aklınızda kalan yapmak istediğiniz ama bir türlü atağa geçemediğiniz cinsellikte ki fantezilerinizi artık size yaşatacak bir kadın olduğunu fark edin.

Ben bu kadar beğenilme ve memnun bırakma özelliğimi de ilişkilerimde kondom kullanmamama bağlıyorum sonuçta tenimizin uyumunu ve o verdiği muhteşem hissi yaşamak çok mühimdir. Bu yüzden de sürekli olarak sağlık kontrollerimi yaptırarak uzmanlar tarafından önlemlerimi en iyi şekilde alıyorum rahat olmalısınız. Hijyen, temizlik özellikle de vajinal bölgelerin temizliği escort bir kadın olarak benim açımdan büyük bir önem taşır hem karşımda ki erkeğe bu dikkatimi belli etmek isterim hemde aynı şekilde karşılığını görmek isterim. Size tam anlamıyla ulaşmamı istiyorsanız eğer düzgün bir giyimle beraberinde mis kokunuzla dikkatimi çekiyor olmalısınız.

İlk görüşmemizde etkilenmek isterim sizi tanıdıkça ve kısa bir sohbette bulundukça da seks maceramızda yaşamak istediklerinizi sorgularım. Böylelikle istediğini size eksiksiz bir şekilde sunarken verdiğim hizmete de ne kadar özverili yaklaştığımı bir kere daha kanıtlamış olurum. Gelişi güzel davranmadan o saatlerin tadını çıkararak karşılıklı doyum noktasına ulaşmalı birlikte mutlu bir şekilde bulunduğumuz yerden ayrılmalıyız.

Yorumlar