Demet

Nişantaşı

Yaş
26
Boy
167
Kilo
58
Saç Renk
Kumral
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Bronz

Nişantaşı İngilizce öğretmeni arkadas Demet

Ben İstanbul şehrinde yaşayan Beşiktaş ilçesinde yaşayan anaokulu öğretmeniyim. Ailemle birlikte yaşıyorum. Niştanşı’nı çok seviyorum. 4 yıllık üniversite mezunuyum. 26 yaşındayım. En büyük hayalin ilerleyen zamanlarda kendi anaokulumu kurmak istiyorum. Aynı şekilde kendi çocuğum olduğunda, benim kuracak olduğum anaokulumda büyümesini istiyorum. Ve ben ortaokuldan bu yana hep anaokulu öğretmeni olmak istemiştim. Tek çocuk olduğumdan ve kardeşlerim olmadığından dolayı, çocuklara daha çok düşkünüm.

Bu mesleği seçme nedenim de bundan kaynaklıdır. 167 boyunda 58 kilo gram ağırlığında hareketli ve güzel bir kadınım. Bakımlıyım bir kadınım. Hayatı seviyorum. Nişantaşı escort sitesine profil oluşturma sebebim, hem sosyal olarak kendime uygun olan arkadaşlar bulmak hem de eğer bulabilirsem özel olan arkadaş edinmek istiyorum. Ben Avcılar ilçesinde yaşayan insanları hayatıma almak istiyorum.

çok yoğun olarak çalıştığımdan, uzak ilçelerde yaşayan insanlarla sık sık görüşemem. Bu yüzden yakınlarımda olmasını istiyorum. Yaşınız kaç olursa olsun, olgun bir insansanız tabi ki benim hayatımda bir yeriniz olabilir. Fakat kaba saba olan ve küfürlü konuşan insanlarla arkadaşlık etmiyorum. Benim sade bir hayatım var bu yüzden gece çok geç saatlere kadar sizinle kalamam. Benimle iyi bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız, o zaman burada sizlerde bana kendinizi tanıtacak özel bir yazı yazarak, bu profilimin altına yazın. Ben sizin bu yazdıklarınızdan etkilenirsem sizi arayacağım. İyi günler

Yorumlar