Candan

Ortaköy

Yaş
18
Boy
168
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Ortaköy Uzun soluklu arkadas Candan

Benim ismim Candan. Ben müzisyenim. Profesyonel olarak müzik yapan bir kadınım. Burada bir müzik grubum var. Geçen yıl ailemden ayrıldım ve tek başıma yaşamaya başladım. Hemen hemen her akşam müzik grubumla performans sergiliyorum. Otele gelen bayan Ben hem klavye çalıyorum hem de vokaldeyim. Sesimin güzel olduğunu düşünüyorum. Eğer sizler benim hayatıma girerseniz, tabi ki çaldığım yerlere gelebilir ve beni dinlemek için misafirim olabilirsiniz. Ama benim burada profil oluşturma nedenimi de sizlere şu şekilde açıklamak istiyorum.

Ortaköy escort sitesinin sürekli olarak reklamlarını görüyorum. Gerek sosyal medyalar olsun, gerek arkadaşlarım sürekli olarak bu internet sitesi hakkında konuşup durduklarından bende karar verdim. Ve buraya bir profil oluşturdum. Sürekli olarak bilgisayar başında olamasam da, sizler bana ulaşırsanız her akşam düzenli olarak buraya bakacağım. Eğer uyuşacağımı düşündüğüm insanlarla arkadaşlık kuracak ve iyi zamanlar geçirip eğleneceğiz. Ben en çok müzik ve film konusunda genel kültürü olan insanlarla arkadaşlık kurmak istiyorum. Kitap okuyacak çok vaktim olmadığından, bu konuda da bilgisi olan ve genel kültürü çok yüksek olan insanları tercih ederim. Müzisyen olabilirsiniz ve özellikle gece sizlerin de uyanık olmanızı tercih ederim.

Ben geceleri müzik yaptığımdan, gün içerisinde uyuyorum. Bu yüzden benim arkadaşım olacak insanlara ancak akşamları vakit ayırabilirim. Eğer bu yazdıklarım sonucunda benim arkadaşım olmak isteyen olursa, lütfen buraya yazsın. Tercihleriniz seçtikleriniz size her anlamda şeyler katsın içimizi ısıtacak hoş muhabbetlerde buluşmak dileğiyle Hoşça kalın.

Yorumlar