seren

Sultanbeyli

Yaş
18
Boy
149
Kilo
51
Saç Renk
Kumral
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Esmer

Sultanbeyli Hamarat Arkadaş seren

Benim ismim Bengü. Ben İstanbul’da yaşıyorum. çok küçük yaştan itibaren çalıştığımdan ve kendime ayıracak zamanım hiç olmadı. Artık yaşım 34 oldu ve sosyalleşmek, arkadaşlarımın olmasını istiyorum. Bende Sultanbeyli Arkadaş sitesine ilan verdim. Ve kafa dengi olan insanla çok yakın arkadaş olmak istiyorum. Ben aşçıyım. Bir restoranda baş aşçı olarak çalışıyorum. Birçok yemeği yapabiliyorum. Ortaokul mezunuyum. Liseyi şuan dışardan okuyorum. Ve en büyük hayalim üniversite okumak olduğundan, ders çalışıyorum. Esprili ve komik bir kadınım. Her ortama tabi ki uyum sağlayabiliyorum.

Benim küçüklükten bu yana maddi sorunlarım oldu. Ama kendi paramı kendim kazanıyorum. Artık maddi sorunum olmadığından, amacım asla sizlerle maddi olarak bir arkadaşlık değildir. Sosyal olarak arkadaşlığımın olmasını istiyorum. öncelikle 30 yaş üzerinde olan insanlarla çok iyi anlaşıyorum. Kendisini geliştirmiş olan her insanla arkadaş olabilirim. Maddi sorunu benim gibi olmaması gerekiyor. özellikle erkeklerin ilişkisi varsa benimle arkadaş olmamalarını istiyorum. çünkü kız arkadaşlarının yanlış anlayıp sorun çıkarmasını istemiyorum. Sıkıcı olan insanlarla anlaşamıyorum.

Ben her zaman eğlenceliyim. Sonuçta hayata bir kere geldiğimden, eğlenmeyi de çok severim. İstanbul escort bayan olarak dertlerini anlatarak, sorunlarını büyüten insanların benden uzak durmasını istiyorum. Eğer sizler benim arkadaşım olmak istiyorsanız, kendinizi buradan tanıtırsanız ve Skype adresinizi de yazarsanız sizler bana uygun bir arkadaş olduğunuzu düşünürsem, sizi ekler ve arkadaş oluruz.

Yorumlar

  1. Merhaba iyi günler nasılsınız.Gerçekten Çoook hoş ve zarif bir güzelliğiniz var bilakis gözleriniz. resminize bakınca insan hoş ve güzel bir duygu hissediyor. Eğer rahatsız ettiysem özür dilerim Maksadım gerçekten samimi ve dürüst bir arkadaşlık yazarsanız sevinirim inanınki iltifat değil resminize bakınca hissettirdiğinizi yazdım. SKYP..pal.1963@hotmail.com WHATSAP..537 354 ** **